Göztepe Boyacı Ustası

Göztepe boyacı ustası boya Badana Yapacaksanız bizden fiyat ve fikir almadan kesinlikle karar vermeyin.

Evinizi veya ofisinizi boyatmayı düşünüyorsunuz  internet dünyasında kaybolmayın internet ortamında bir çok İşin uzmanı ehli kişi ve kuruluş olduğu kadar  acemi bilinçsiz boya badana işini sadece rulo fırça ve boyadan ibaret olduğunu  sana kişi kuruluşlar vardır hiç mesleği olmadığı halde bir kaç acemi bilinçsiz kişi veya göçmen yabancı bulup ucuza çalıştırıp hem sizin boya işinizi kötü yaparak hemde çalıştırdığı yabancıları sömürerek para kazanan bir çok kişi veya kuruluş mevcuttur  normalde maliyeti 2 bin türk lirası olan bir işi birileri size bunu yarı fiyatına yapacağını idda ediyorsa bundan mutlaka bir hile olduğunu unutmayın.

Göztepe Boyacı ustası olmak için yıllarca Saten alçı ve sıva alçı mastar alçı işinde çalışmak gerek çünkü alçı uygulamasını bilemeyen kesinlikle boya uygulamasını’da bilmez nedeni merak ediyorsanız hemen dimi şimdi diyelim ki evinizde bazı yerlerinde kabarmalar meydana geldi yada bir duvarınıza üst katta su geldi veya çivi delikleri kapatılacak işte bu tamirat işlerinde boyacı ustası alçı uygulaması bilmesi elzemdir alçı uygulamasını bilemeyen acemi kişiler yaptıkları tamiratlar boyadan sonra hepsi yama gibi çok belirgin bir şekilde gözükür  Biz ise Yaptığımız tamiratlar kesinlikle yama yapldığı belli olmaz mevcut zemin ile bire bir eşdeğer hale getirtiriz boya işleminde kesinlikle yama yapıldığı belli olmaz.

 

 

 

Boya çeşitleri ve özelikleri tanıma

Biz her çeşit boyayı ve özeliklerini çok iyi tanırız elimizi duvara sürdüğümüzde kesinlikle duvarda mevcut uygulanmış boyayı tanırız bundan dolayı yeni uygulanacak boyada gerekli ne varsa hepsini ona göre değerlendirir astar veya başka bir madde gerekiyorsa unun uygulamasını yapar ileri ki zamanda daha büyük bir maliyet veya sorunlarla karşılaşmanızı önlemiş oluyoruz .

Hatalı boya işlemi uygulanırsa ne olur .

Biz Kadıköy Göztepe Boya badana işleri yaparken en sık karşılaştığımız sorunlardan birisi acemi bilinçsiz kişiler saten alçının üzerine astar uygulaması yapmadan direk su bazlı silikonlu boya uygulaması yapmaları.

Bir diğer hata ise duvardaki saten boyayı tanımamaları yada 100 tl lik astar masrafı ve 1 saatlik zaman dilimi için astar kullanmadan direkt su bazlı boya uygulaması yapılması bu tür hatalı işlemlerden dolayı duvarlardaki boya kurak toprak gibi her bir santimetre karesi çatlama kabarma oluşmaktadır buda mesken sahibinin  binlerce liralık masraf ve tekrardan fileli alçı uygulama işlemini gerektirmektedir.

Göztepe Boyacı boya Badana deneme yanılma işi olacak iş değildir lütfen boya ve badana işiniz varsa gerçekten de bu işi meslek edinmiş kişilere yaptırınız illaki bize verin demiyoruz sadece boya işini ucuza yaptırayım derken paranızı çöpe atmayın boya işi için gelen kişilere boya ile ilgili sorular sorun kaç yıldır bu işi yapıyor nerede öğrenmiş vs.

Biz Nasıl Çalışır

Öncelikle Bize ulaştınız’da yanımız’da dyo filli boya marshall polisan ve jotun  renk kartelalarını ile belirlenen gün ve saate keşif için geliyoruz boyanacak yer ile ilgili tam detaylı sizi bilgilendiriyoruz siz istediğiniz markanın rengi seçiyorsunuz. biz ertesi gün kaç kişi ve nasıl çalışacağımızı size detaylı anlatıp keşif yerinden ayrılıyoruz.

Boya Badana İşine başlarken.

Göztepe’de Boya badana yapanlar Boya işi için genelikle sabah saat  08 ile 09 saatleri sizin isteğinize göre geliyoruz eve girerken ustalarımız ilk boyanacak ev eşyalı ise öncelikle eşyaları bulundukları odada orta bir yerde toplayıp üzerileri naylon branda ile örtüyor daha sonra parke süpürgelikleri  maskeleme bant ile kaplıyoruz daha sonra yerleri de aynı şekilde kaplıyoruz. ev eşyalı değil ise aynı şekilde yerleri kaplıyoruz.

Boya Badana Uygulamasına Başlarken

Öncelikle uygulama işine ilk önce tavan ve kartonpiyer boyamakla işe başlarız tavan ve kartonpiyer temizliğine göre 1-2- veya 3 kat boya uygulaması gerçekleştirilir  hemen bu arada bir ustamız evdeki çatlama dökülme olan yerleri en az 1 saat ara ile 2 kat alçı uygulaması yapar ve kurumaya bırakılır. kabaran yerler kuruduktan sonra önce zımpara daha sonra astar uygulaması yapılır ve boya uygulamasına hazır hale getirtilir.

Duvar Boya Uygulama işlemine başlarken öncelikle boya su bazlı ise uygulanması için 5/1  su ile inceltilir ve sırası ile alt ve üst kestirmelere yapılır bu arada bir usta ile rulo ile boya uygulamasını gerçekleştirir renk değişimi veya yakın renk ise en az 2 kat zıt renk değişimi var ise önce 1 kat astar daha sonra 2 ve 3 kat boya uygulaması yapılır.

Boya badana uygulama işi bittiğinde isterseniz bizden önce ağır eşyaların yeri ince temizliği yaparsınız bizde eşyaları yerlerine yerleştirilir işimiz size teslim ederiz .

İyi günlerde oturmanız dileği ile ..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.